Chemické čištění oděvů, praní prádla, mandlování a ruční žehlení

Jsme tady, abychom vám ulehčili život tím, že vám poskytneme prvotřídní služby v oblasti ošetřování oděvů pomocí chemického čištění, praní prádla, mandlování a ručního žehlení. Naše moderní zařízení a špičkové pracovní postupy zajišťují, že vaše prádlo bude nejen čisté, ale také si zachovává svou kvalitu. 

 

Jaké výhody přinese praní prádla v našich službách?

  • Úspora času: také znáte, když se vás děti ptají kdy už konečně půjdete ven, kdy si konečně něco zahrajete a vy odpovídáte: ,,Až vyperu.“ ,,Až vyžehlím“? Nebo  byste si rádi zašli někam s přáteli, ale ta hora prádla do zítra nepočká? Pokud využijete našich služeb, tak tyto věty budou minulostí a vy se jen usmějete a nabídku přijmete. A každý společně strávený čas s dětmi se počítá. A nebo si jednoduše můžete hodit nohy nahoru a lenošit 🙂 
  • Pečlivá péče: už jste si někdy něco obarvili? Srazily se vám ty nové úžasné kalhoty nebo jste zapomněli zapnout zipy a oblečení mělo díry i tam, kde být neměly? U nás se ničeho takového bát nemusíte. Každému kousku prádla věnujeme maximální pozornost a péči. Vaše prádlo vám předáme čisté a úhledně vyžehlené.
  • Řešení na míru: máte firmu nebo potřebujete vyprat pro více lidí? Žádný problém, domluvíme si termín, do kterého potřebujete mít prádlo hotové a ten pevně dodržíme. 

Chtěli byste svůj textil personalizovat? Naše firma tuto možnost nabízí! Nechte si udělat výšivku na ručník, deky apod. Pro firmy a hotely pak nabízíme výšivky pracovní, např. jméno společnosti, logo atd. Na všem se lze individuálně domluvit.